Kradzież kwiatow z cmentarza w Rajgrodzie

Witam, w Rajgrodzie na cmentarzu grasuje zlodziej kwiatow i zniczy. Jak ludzie potrafia byc tak okropni, bez serca a przede wszystkim bez mozgu, bo tego nie mozna okreslic w delikatniejszy sposob. Do złodzieja ktory kradnie; nie dotykaj jak nie twoje, jak masz sumienie I czelnosc pokazywac sie w kosciele po takich wybrykach. Wstyd.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.